212/SX

RADA S

Model 212 / SX staví na silných stránkách legendárního 212 / SE. Vylepšené měniče z lehkých slitin a uhlíkových vláken jsou silnější, nový plochý pasivní radiátor schází ještě hlouběji a náš PerfectFilter ™ přináší zdrcující nízké basy s vyšší rychlostí a vzdušností, čímž model 212 / SX výrazně převyšuje svého předchůdce.

Výkonný 212 / SX

KDYŽ SE KVALITA SETKÁVÁ S KVANTITOU

Ve společnosti REL je hlubší pochopení kvality základem všeho, co děláme. Takže zatímco 212 / SX bouřlivě třese základy, skvěle zvládá také detaily a vrací středobasové pásmo do správné rovnováhy. S výkonem 1 000 W a čtyřmi 12 ”(350 mm) měniči, 212 / SX pracuje ve více režimech, což umožňuje získat bohatší basy kdekoli v místnosti.

Vylepšení našich legendárních ultrarychlých filtrů a nově vyvinutých měničů vytváří větší „drive” a  probouzí k životu i klidnější a jemnější okamžiky, zlepšuje výkon systému v obou extrémech. Pracuje skvěle s 2kanálovými high-endovými systémy, jakož i velkými instalacemi pro domácí kino.

 

Double Down

DVOJICE CONTINUOUS CAST ™ ALLOY BASSOVÝCH MOTORŮ

Konstrukce z lehkých uhlíkových vláken pevně připevněná k zadní části každého aktivního měniče slouží k posílení konstrukčních vlastností reproduktoru a snížení pracovní hlučnosti. Dva aktivní 12“ (350 mm) měniče nyní nabízejí dalších 12 mm vychýlení a také těží z aktualizované geometrie odpružení a lepšího ovládání výkonu. A zbrusu nový dvojitý pavouk, vysoce výkonná pasivní jednotka ve spodní části, která rozvlní podlahu nízkými basy. Výsledkem je významný krok vpřed v designu modelu 212, brilantní performer, jenž nyní hraje hlasitěji s větší lehkostí a lépe zachovává i ty nejmenší detaily, vzdušnost a prostor s ještě větší přesností.

Zvuk převyšující velikost

DUÁLNÍ CONTINUOUS CARBON PASIVNÍ RADIÁTORY

Naše jedinečně vyladěné pasivní radiátory používají speciální odpružení, nyní s dodatečným 30 mm lineárním vychýlením, disponuje produkcí výkonu daleko za hranicemi konvenčních subwooferů. Náš nový pasivní radiátor SuperProgressive ™ produkuje extrémně dlouhý zdvih, který umožňuje velmi hlasitý výstup při zachování proměnlivé tuhosti jeho odpružení.

Dolů vyzařující pasivní měniče produkuje hluboké basy plazící se po podlaze, způsobující v místnosti otřesy. Druhý pasivní měnič je namontován nad panel zesilovače zezadu. Tato jednotka vytváří obal „atmosférických“ basů, které zvuku dodávají vzduch a třpyt. Spojení se zadní stěnou nebo zadním rohem místnosti umožňuje basům vyvinout mimořádně dlouhé vlny a bez námahy dodává kvalitu, jedinečnou pro provedení v jedné ozvučnici.

1 000 W digitální zesilovač NextGen5

KDOKOLI ŘEKL „VÝKON ŠKODÍ“ NIKDY NESLYŠEL 212 / SX

S neuvěřitelnou spolehlivostí v jednotkách, které se již nyní čítají na tisíce, je zesilovač Gen 5 synonymem extrémního výkonu a spolehlivosti. S výkonem 1 000 W a možností připojení High Level a .1 / LFE současně s volitelným nejmodernějším bezdrátovým připojením, dodává model 212 / SX zboží na míru. Děje se tak neuvěřitelným sevřením a ovládáním v extrémně hlubokých basech, kde se většina zesilovačů uvolní a ztratí kontrolu.

 

Z modelu 212 / SX máme pocit téměř neomezené síly spojený s přesností. Tam, kde ostatní nabízejí hrubou sílu, my dodáváme masivní výkon a každou sekundární kategorii výkonu s lehkostí a snadnou všestranností. Ohlušující výstup v koncertním videu nebo filmovém trháku? Ověřte si. Krásně vykreslené ženské vokály přesně umístěné v kamenném klášteře? Ověřte si.

Bezdrátová technologie budoucnosti

BEZDRÁTOVÝ AIRSHIP S NULOVOU KOMPRESÍ

Pro model 212 / SX a naše další subwoofery z řady Reference jsme využili příležitosti k vývoji nového, nekomprimovaného bezdrátového systému s vysokým rozlišením audiofilního typu.  Airship ™ je nový 5,8 gHz bezdrátový systém zabudovaný do monolitického čipu LSI, který poskytuje neuvěřitelně rychlé basy. Prostřednictvím tohoto systému, který zahrnuje (2) kanály, dodáváme plnou šířku pásma, nejen basy. První kanál zpracovává náš vstup High Level a lze jej použít pro stereofonní basy nebo pro použití jediného kanálu s monoblokovými zesilovači. Současně bude Airship zpracovávat .1 / LFE kanál nezbytný pro speciální efekty ve filmu, takže jsou poskytovány jak RCA, tak XLR vstupy. V budoucnu očekáváme použití aktivnějších bezdrátových reproduktorů, které se dostanou na trh, a proto jsme zahrnuli stereofonní nízkoúrovňové vstupy. Ve společností Airship jste připraveni na budoucnost.

Technická Specifikace

Barevné provedení Černý klavírní lak (8 vrstev)
Typ (2)Dopředu vyzařující aktivní měnič, (1)zadní pasivní, (1)dolů vyzařující pasivní zářič
Rozměr a materiál aktivního měniče reproduktoru 12“ (300 mm) s velkou výchylkou, Membrána s technologií Continuous CastAlloy™, odlévaný koš reproduktoru
Rozměr a materiál pasivního zářiče 12“ (300 mm), Membrána s technologií Continuous CastAlloy™, odlévaný koš reproduktoru
Nejnižší frekvenční odezva 19 Hz při -6 dB
Vstupní konektory Vysokoúrovňový vstup Neutrik Speakon, nízkoúrovňový stereo vstup RCA, LFE RCA, SMA pro bezdrátovou anténu
Výstupní konektory Vysokoúrovňové, LFE, nízkoúrovňové RCA
Výstupní výkon 1000 W (RMS)
Typ zesilovače NextGen3 Třída D
Bezdrátové připojení Longbow (volitelný), Zero Compression, Individual discrete D/A and A/D Encoders
Napájecí napětí 220-240V
 
 
SYSTÉM JIŠTĚNÍ:
Plně elektronický SET-SAFE Ano
Ochrana proti D.C. Ano
Ochrana proti zkratu výstupu Ano
Pojistka 7A se středním zpožděním pro napětí 220V; 15A se středním zpožděním pro napětí 120V
Rozměry (výška x šířka x hloubka  v mm) 444.5 x 815.5 x 507 mm
Hmotnost 55,3kg
 
PŘÍSLUŠENSTVÍ:
Neutrik speakon Ano (délka10 metrů)
Napájecí kábel Ano