AirShip

Airship ™ je našim nejnovějším bezdrátovým modulem pro připojení s nulovou kompresí pro použití s nejnovějšími modely řady S a mnoha dalšími modely REL. Naším cílem je bezdrátově poskytovat kvalitní kabelové připojení.

Určeno pro 212 / SX, S / 510 a S / 812. Kompatibilní s G1 MK II.

AirShip lze také použít pro bezdrátové vysoko a nízkoúrovňové připojení a .1 / LFE pro subwoofery jiných výrobců.

Avšak pouze modely 212 / SX, S / 510 a S / 812 jsou navrženy tak, aby mohl být přijímač našroubován na zadní panel zesilovače.

Bezdrátové připojení AirShip

ÚČEL NAŠÍ VÁŠNĚ

Od našeho prvního bezdrátového modulu před více než deseti lety jsme hrdí na naši schopnost poskytovat extrémně vysokou úroveň kvality zvuku a pevné solidní protokoly bezdrátového připojení. Airship překonává jakoukoli dřívější konstrukci pomocí signálu 5,8 gigahertzů, frekvence dříve vyhrazené pro vojenské použití americkou armádou a NATO. Výsledkem je nejrychlejší a nejtransparentnější bezdrátová síť, jakou designový tým REL kdy zažil, a dosahuje úrovně pevné drátové transparentnosti.

 

Vysoce kvalitní bezdrátové připojení poskytuje majiteli REL řadu výhod, zejména svobodu umístění. To umožňuje extrémní výkon bez těžkopádné spleti kabelů, což je ideální pro umístění bez omezení délkou kabelu, což může vést k lépe znějícímu a méně přeplněnému zážitku. Nyní tedy můžete umisťovat subwoofery i do vzdálených rohů, podél skleněných stěn nebo na podlahy z tvrdého dřeva, abyste si zajistili zvukově i esteticky vynikající zážitek.

 

Nejlepší z obou světů

VYSOKÁ ÚROVEŇ A DIVADLO .1 PŘIPOJENÍ SOUČASNĚ

Airship umožňuje současné použití našeho nového 5,8 gigového jak pro VYSOKOÚROVŇOVÉ připojení, tak pro .1 / LFE potřebné pro vysoce kvalitní domácí kino. Tímto způsobem jsou podporovány jak 2kanálové systémy, tak vícekanálové domácí kino současně, což znamená, že můžete svůj REL použít pro jakoukoli formu hudby nebo kina, aniž byste museli cokoli upravovat.

 

Náš vysokoúrovňový vstup je navržen tak, aby přijímal stereofonní (dvoukanálové) signály ze svorek reproduktorů vašeho přijímače, integrovaného zesilovače nebo výkonového zesilovače. To má tu výhodu, že zajišťuje, že váš subwoofer přijímá přesně stejný signál jako hlavní reproduktory, což znamená, že charakter basů z hlavního systému je přenesen do našeho subbasového systému. Airship spolu s našimi extrémně rychlými, přirozeně znějícími filtračními obvody zajišťuje, že získáte výhody vynikající integrace systému REL, protože REL jsou známé po celém světě díky své dokonalé a bohaté integraci bez možnosti sonicky lokalizovat původ subwooferu.

 

Pro špičkové domácí kino má okruh .1 / LFE vlastní vyhrazený bezdrátový kanál, který umožňuje správné replikace největších a nejdynamičtějších speciálních efektů domácího kina v celé jejich slávě. Airship dodává paralelně 2 kanály, jeden vysokoúrovňový pro hudbu a domící kino (nebo nízkoúrovňový, stále častěji potřebný pro aktivní bezdrátové reproduktory) a druhý kanál pro .1 / LFE při použití v systému domácího kina.

 

Pokud jsou obě použity správně, normální domácí kino se transformuje, protože chladný, ostrý zvuk, který většina domácích kin přináší, se stává bohatým a plným. Dialogy a atmosférické efekty nabývají nového dramatu a realismu, protože náš High Level poskytuje každý okamžik filmu celou škálu zvuků, zatímco kanál .1 poskytuje zvláštní důraz během 15–20 minut filmu, kdy je tento kanál aktivní. Skutečně nejlepší z obou světů.

Jednoduché párování

(ŽÁDNÉ LAPTOPY NEBO APLIKACE NEJSOU POŽADOVANÉ)

Navrhli jsme a zkonstruovali Airship tak, aby poskytoval jednoduché a elegantní párování, které funguje tak hladce, jak vypadá. Jednoduše oba propojíte do několika sekund, stisknete tlačítko a Airship vyhledá svůj spojovací přijímač a spáruje se s ním. Standardní čas na párování je méně než 5 sekund.

Důvody pro Airship

Pro mnohé bylo snem mimo jejich dosah a možnosti poslouchat nejvyšší kvalitu zvuku ve skvělém širokopásmovém zvuku při dokonalém umístění subwooferu REL. Airship konečně umožňuje nahradit finální bariéry mezi výkonem, umístěním a atraktivním designem místnosti nově nalezenou svobodou. Jakmile budete mít zkušenosti, nikdy se nevrátíte k dřívějším kompromisům.

 

Technické specifikace

Vstupy

Vysokoúrovňový Neutrik Speakon, L / R nízkoúrovňový RCA, LFE single phono RCA, LFE symetrický XLR

Vstupní impedance

XLR .1 / LFE

10 kΩ

Výkon vysílače

<3 dBm

Dosah vysílače

10 m bez překážek po cestě

Napájení

5 V DC, konektor 5,5 mm

Spotřeba energie

600 mW

Rozměry

Vysílač

152,4 x 152,4 x 66,7 mm

Přijímač

139,7 x 109,5 x 30 mm

Barevné provedení

Černá

Příslušenství

Zdroj napájení

x2

Vysokoúrovňový kabel

3 m

Duální RCA kabel