ARROW WIRELESS

V návaznosti na uznávanou bezdrátovou technologii LongBow ™ Wireless poskytuje Arrow konektivitu kabelového připojení REL s flexibilitou umístění v rámci bezdrátové sítě.

Kompatibilní pouze se serií T / i. Není kompatibilní s Tzero.

Svoboda

BEZDRÁTOVÉ PŘIPOJENÍ ARROW ™

Arrow ™ je naše metoda bezdrátové distribuce s nulovou kompresí a poskytuje výkon podobný našim dražším bezdrátovým systémům rychle, spolehlivě a bez tenkého, vysušeného zvuku, který většina bezdrátových systémů poskytuje. Částečně toho lze dosáhnout vyloučením často velmi pomalých způsobů doručování signálu nabízených běžnými systémy založenými na technologiích Bluetooth a wi-fi. Arrow představuje něco, co lze nazvat průlomem v oblasti nákladů, protože využívá technologii LSI (large scale integrated circuit chips) ke snížení nákladů na náš systém přibližně o 30% při zachování téměř veškerého výkonu.

 

Tato svoboda umožňuje ultravysoký výkon bez těžkopádné spleti kabelu, což umožňuje pečlivé umístění, aniž by jste byli omezeni délkou kabelu, a může vést k lépe znějícímu a méně přeplněnému zážitku. Umožní vám umístit subwoofery i ve vzdálených rozích místnosti, podél skleněných stěn nebo na podlahy z tvrdého dřeva, kde by kabel jinak znehodnotil estetický dojem.

High-Level

DOMÁCÍ KINO NEBO STEREO

Arrow umožňuje současnou distribuci našeho vychvalovaného VYSOKOÚROVŇOVÉHO připojení A .1 / LFE potřebného pro vysoce kvalitní domácí kino. Tímto způsobem jsou podporovány jak 2kanálové hudední systémy, tak vícekanálové domácí kino, aniž by bylo nutné připojovat či odpojovat váš subwoofer REL.

 

Vysokoúrovňový vstup je navržen tak, aby přijímal stereofonní (dvoukanálové) signály ze svorek reproduktorů vašeho přijímače, zesilovače či integrovaného zesilovače. Má to tu výhodu, že zajistíte, aby váš subwoofer přijímal přesně stejný signál jako hlavní reproduktory, což znamená, že charakter basů z hlavního systému se přenáší do sub-basového systému. Je to velmi důležitý bod, který společně s našimi Natural RollOff obvody zajišťuje mnohem lepší systémovou integraci sub-basového systému s hlavním systémem.

Zapnutí přepínače

JEDNODUCHÉ PÁROVÁNÍ

Arrow jsme navrhli a zkonstruovali speciálně pro řadu T / i, což nám umožnilo vyvinout holistické řešení, které funguje tak krásně, jak vypadá. Není třeba žádných složitých operací se zařízeními čekajíc na synchronizaci, jaké najdete u řešení skrze Bluetooth, protože Arrow je vybaven tandemovým vysílačem a přijímačem, který se připojuje přímo na zadní straně vašeho T / i. Párování spočívá v připojení vysílače a přijímače (trvá přibližně 10 sekund), následném zapnutí vysílače a 2 přepínačů. Než uvolníte druhý přepínač, uslyšíte z vašeho suwooferu REL neuvěřitelnou kvalitu zvuku.

 

Technické specifikace

Technické specifikace

Vysoká úroveň – Neutrik Speakon, nízká úroveň – jeden RCA pro LFE

Vstupní impedance

XLR .1 / LFE

10 kΩ

Síla bezdrátového signálu

11 dBm

Provozní rozsah

15 m, po cestě žádné překážky

Napájení

5 V DC, konektor 5,5 mm

Spotřeba energie

600 mW

Rozměry

Vysílač

130 x 89 x 82,5 mm

Přijímač

51 x 76 x 13 mm

Barevné provedení

Lesklá klavírní černá

Příslušenství

Napájecí zdroj

ANO

Vysokoúrovňový kabel

NE

Duální RCA kabel

NE