HT/1205

SERIA HT

Subwoofer domácího kina HT / 1205 přináší zcela nový koncept výkonového zesilovače třídy D o výkonu 500 W, který ve spojení s 12 “(300 mm) s velkým vychýlením, poskytuje extrémně vysoký výkon v atraktivním designu. HT je elektrárna pro specializované vysoce výkonné aplikace domácího kina, která dokáže transformovat nejen herní zážitek, ale pěkně spolupracují i s aktivními bezdrátovými reproduktory.

Přehodnoťte, co je možné

DOMÁCÍ DIVADLO PRO VÝKON

Serie HT je navržena speciálně pro řešení výzvy vytvářet cenově dostupné, výjimečně dynamické a syrové subwoofery napájené z domácího kina. HT / 1205 je ideální kombinací lehkého moderního 12 ” měniče CarbonGlas ™ (300 mm) ve spojení s výkonným 500W zesilovačem třídy D, který produkuje mimořádnou dynamiku. Interně jsme vyvinuli speciálně upravené vstupní filtry domácího kina, které produkují extrémně ploché basy.

 

 

Rozhodli jsme se vytvořit nejhlasitější, relativně kompaktní 12 ” jednotky dostupné čistě pro použití v rámci domácího kina a za skutečně atraktivní cenu. Budeš namítat, jak jsme tohoto cíle dosáhli, ale kritici se již brzy dočkají recenzí. Věříme, že model HT / 1205 je předurčen k tomu, aby se stal moderní klasikou se štíhlými rozměry ozvučnice s atraktivním, ale účelným zrnitým černým hliníkovým vzhledem, zakončeným krásně leštěnou deskou o tloušťce 12 mm, která slouží k tlumení vibrací na kritickém horním povrchu skříně.

 

Pro stávající majitele REL, kteří si již užívají naše subwoofery řady Reference, S a T/i určené pro 2kanálové systémy a domácí kino, je HT / 1205 navržen tak, aby doplnil výstup jejich systému .1 / LFE a produkoval extrémně vysoký výkon domácího kina a zahrnul je dechberoucími zvláštní efekty.

Záměr se povedl

PRO SPECIÁLNÍ EFEKTY

HT / 1205 přináší drsný, jednoduchý a účelový vzhled navržený tak, aby sdělil své jediné poslání; extrémně vysoký výkon domácího kina za výhodnou cenu. Šířka ozvučnice je minimalizována, což snižuje vizuální masu, zatímco hloubka je maximalizována tak, aby vytvářela co nejhlubší basy. Vybrali jsme houževnatý, vysoce kvalitní, vodorovně orientovaný kompozit, který obaluje celou skříň. Snadná manipulace, snadné čištění. Tento základní design se liší od rafinovanějších povrchových úprav použitých u našich dalších řád, avšak horní povrch je krásně dokončen v 5 vrstvách ručně nanášeného laku, což vytváří vizuální přitažlivost, pro kterou jsme již známí.

Velikost je důležitá

DVANÁCTI PALCOVÝ MĚNIČ Z UHLÍKOVÝCH VLÁKEN

V případě kina je velikost a výkon mnohem důležitější než u univerzálních subwooferů. Společnost REL proto použila v modelu HT / 1205 kompozitní 12 palcový reproduktor CarbonGlas ™, který si pohodlně poradí s výkonem 500 W dodávaných ze zesilovače. Vše, co je zapotřebí, je trocha matematiky: 12 palcový reproduktor vychylující se pouze 12 milimetrů bude hrát mnohem hlasitěji, než 8 palcový reproduktor s vychýlením 25 milimetrů.

500W zesilovač

UPOZORNĚTE SOUSEDY, DNES JE NOC FILMU

500 W: K dosažení našeho cíle, kterým je mimořádně vysoký výkon pro použití v rámci většího systému domácího kina, je zapotřebí speciální zesilovač. Náš zesilovač NextGen5 třídy D uvolňuje  větší hlasitost kabinetu, což se promítne do hlasitějších a hlubších basů. 500 wattů znamená, že měnič nikdy nesmí hladovět po energii. V rámci vstupního filtru HT-1205 jsme navrhli specifické inverzní filtrování, které umožňuje našemu měniči CarbonGlas rozšířit se mnohem hlouběji než je tomu u tradičních konstrukcí.

HT-Air ™

KOMPATIBILNÍ BEZDRÁTOVÁ NULOVÁ KOMPRESE

Existuje bezdrátové připojení a bezdrátové připojení REL. Jsme známí tím, že máme ty nejlepší bezdrátové systémy ve světě audio komponentů. Ačkoli je HT-Air ™ cenově dostupný, zachovává naši firemní fixaci na nulovou kompresi a maximální dynamiku. HT-Air je navržen tak, aby zanechal staré systémy založené na Bluetooth v prachu, latenci doručení v rozsahu 16-20 milisekund. To umožňuje majitelům umístit svůj model HT všude tam, kde vám nejlépe vyhovuje, aniž by jste se museli uchýlit k nevzhledným kabelům rozházeným po podlaze vašeho obývacího pokoje.

Technická Specifikace

Barevné provedení Černý Vinyl
Typ Uzavřená ozvučnice, reproduktor vyzařující dopředu
Rozměr a materiál aktivního měniče reproduktoru 12 “(300 mm) membrána vyztužená skleněnými vlákny, obrácený kryt proti prachu, ocelové chassis.
Rozměr a materiál pasivního zářiče N/A
Nejnižší frekvenční odezva -6 dB při 22 Hz
Vstupní konektory Nízkoúrovňový stereo vstup  RCA, LFE RCA
Výstupní konektory Nízkoúrovňový stereo vstup  RCA, LFE RCA
Výstupní výkon 500 W (RMS)
Typ zesilovače NextGen5 Třídy D
Bezdrátové připojení HT Air Wireless (volitelný), integrovaný čip s nulovou kompresí
 
SYSTÉM JIŠTĚNÍ:
Plně elektronický SET-SAFE Ano
Ochrana proti D.C. Ano
Ochrana proti zkratu výstupu Ano
Napájecí napětí 220-240 voltů, 110-120 voltů
Pojistka 8A se středním zpožděním pro napětí 230V nebo 115V
Rozměry (výška x šířka x hloubka  v mm) 376 x 405 x 399 mm
Hmotnost 17,2kg
 
PŘÍSLUŠENSTVÍ:
Neutrik speakon N/A
Napájecí kábel Ano
Interconnect Ne