HT/1508 Predator

SERIA HT

Model HT / 1508 Predator ™ je největším subwooferem řady HT, zaměřený na domácí kino a navržený tak, aby zdůrazňoval mimořádně vysoký výkon. Disponuje 15 “ (380 mm) měničem CarbonGlas ™, s 3” vychýlením, poháněn je 800W výkonným zesilovačem. Predator je výkonný, avšak velmi kompaktní, změní pravidla hry a promění domácí prostředí ve velké divadlo.

Předefinování hodnoty a síly

Predator je devastující, při využití ve specializovaných vysokovýkonových aplikacích pro domácí kino. HT / 1508 je jedinečná kombinace lehkého, moderního 15 ” měniče CarbonGlas ™ (380 mm), připojeného k výkonnému 800W lineárnímu napájecímu zdroji, který produkuje mimořádnou dynamiku a v klidovém režimu spotřebovává jen 20 wattů. Interně jsme vyvinuli speciálně upravené vstupní filtry pro domácí kino, které produkují extrémně ploché basy.

Měnič modelu 1508 jsme navrhli tak, aby byl lehký a přesný a rychlý; zvuk domácího kina může a měl by být občas lehký, hravý, zábavný a občas děsivý a ohromující. Hluboké basy, které rychle a bez námahy reagují na tyto změny během filmu, vytvářejí mnohem uspokojivější zážitek z filmu, než může nabídnout subwoofer klasického typu.

Stejně jako celá řada HT i průmyslový design Predatora neplýtvá zdobením a poskytuje jednoduchý, ale uspokojivý design lineárně zrnitého hliníku kontrastujícího se sofistikovaným leštěným horním povrchem. Místo pouhých nožek využívá Predator kolejnice potřebné k lepšímu zvládnutí síly, kterou vyvíjí.

Design je vším

Jsme známí tím, že stavíme krásné věci v kategorii, pro níž to není úplně běžné. Náš design je však víc než jen hezký esteticky, jeho substance je integrována do celého Predátora. Pokud vidíte konstrukční prvek, plní nejen funkci, ale dodává i styl. Horní deska má průměr 25 mm, je krásně zakončená 5 vrstvami ručně naneseného laku a slouží k tlumení vibrací uvnitř ozvučnice. Vnitřní masivní vzpěra okenního skla tlumí jak boční, tak vnitřní stěny ozvučnice, druhou funkcí je bezpečné zajištění těžkého magnetu měniče. Atraktivní (ale snadno otíratelný) povrch ozvučnice vypadá jako drahý hliník se zrnitou strukturou, místo toho je však pevný, sexy kompozit, jenž slouží k udržení přiměřených nákladů.

Na velikosti stále záleží

Při 15“ velikosti reproduktoru a sportovním 3” tahu vpředu a vzad se jádro úžasných výkonů HT Predator soustředí kolem měniče. Filmový zvuk i hudba těží z rychlosti; rychlé ovladače mají za následek přesné sledování vrcholů hudby nebo výbušných speciálních efektů filmu se stejným vybavením. Díky reproduktoru z lepeného kompozitu z lehkého skleněného vlákna s ultralehkou hmotou z uhlíkových vláken, dokázali designéři REL snížit nadváhu. Tělo reproduktoru HT 1508 váží mnohem méně než náš 10 ” měnič před několika lety. Měnič je zkonstruován z vysoce kvalitních materiálů tak, aby vydržel, disponuje přírodní butylovým závěsem, který nezaschne a nezklame, jak to dokáže pěnový závěs.

Výkon Vás usadí

800 WATTŮ VÁS KRÁSNĚ VMÁČKNE DO SEDAČKY

Někteří se možná diví, proč je potřeba tolik energie, ale 800 W výkonu RMS znamená, že se Predator málokdy stresuje. Pokud to scéna vyžaduje, mít více než dostatečný výkon znamená, že neuvěřitelné úrovně výkonu jsou dodávány bezpečně bez rizika poškození. Zesilovač ve skutečnosti vydává vrcholy kolem 1200 wattů, což umožňuje masivní výstup. Tradiční napájecí zdroj se používá s obrovským transformátorem 1,2 kW připojeným k výstupnímu stupni třídy D, což znamená, že běží efektivně. Predátor vyžaduje spotřebu energie pouze 20 W v klidovém režimu; tak málo, že většina lidí jej prostě nechá po celou dobu zapnutý, i na dovolené.

Postavení a výkon

REL HT / 1508 Predator nabízí ještě jednu jedinečnou inovaci. Pro opravdu vyšší výkon, jsou Predátory navrženy tak, aby mohly být stohovány až tři jednotky na sobě za použití REL Couplers ™, které spojují spodní jednotky s vyššími jednotkami. Tyto pevné, frézované hliníkové spojky se pevně přichycují ke každé subwooferu a spolu s kolejnicemi na spodní straně každému subu vytvářejí extrémně těžkou, robustní basovou věž. Při použití ve stereofonních soupravách (celkem 6 kusů, 3 kusy na každou stranu) disponují více než 7000 watty špičkového výkonu (6) x 15 ”měničů, aby poskytly maximum dechberoucích basů dodávané v basových oceánských vlnách.

HT-Air ™

KOMPATIBILNÍ BEZDRÁTOVÁ NULOVÉ KOMPRESE

Existuje bezdrátové připojení a bezdrátové připojení REL. Jsme známí tím, že máme jedny z nejkvalitnějších bezdrátových systémů na světě. Přestože je HT-Air ™ cenově dostupný, zachovává naši firemní fixaci na nulovou kompresi a maximální dynamiku dodávanou prostřednictvím 5,8 gigahertzové sítě. HT-Air je navržen tak, aby staré systémy založené na technologii Bluetooth nechal v prachu, a poskytuje tak latenci v rozsahu 16–20 milisekund. To umožňuje majitelům umístit jejich HT / 1508 Predator tam, kde jim nejlépe funguje, aniž by se uchýlili k nevzhledným kabelům, které jsou roztaženy po celé šíři vašeho obývacího pokoje, a to vše při zachování superrychlé bezdrátové sítě.

Technická Specifikace

Barevné provedení Černý Vinyl
Typ Uzavřená ozvučnice, měnič vyzařující dopředu
Rozměr a materiál aktivního měniče reproduktoru 15“ (380 mm) s velkou výchylkou, obrácená centrální krytka, Kónická membrána z uhlíkových vláken
Rozměr a materiál pasivního zářiče
Nejnižší frekvenční odezva -6 dB při 21 Hz
Vstupní konektory Nízkoúrovňový stereo vstup  RCA, LFE RCA, LFE XLR
Výstupní konektory Nízkoúrovňový stereo vstup  RCA, LFE RCA, LFE XLR
Výstupní výkon 800 W (RMS)
Typ zesilovače Class A/B
Bezdrátové připojení HT Air Wireless (volitelný), integrovaný čip s nulovou kompresí
 
SYSTÉM JIŠTĚNÍ:
Plně elektronický SET-SAFE Ano
Ochrana proti D.C. Ano
Ochrana proti zkratu výstupu Ano
Napájecí napětí 220-240 voltů, 110-120 voltů
Pojistka 8A se středním zpožděním pro napětí 230V; 15A se středním zpožděním pro napětí 115V
Rozměry (výška x šířka x hloubka  v mm) 500 x 457 x 492 mm
Hmotnost 36kg
 
PŘÍSLUŠENSTVÍ:
Neutrik speakon N/A
Napájecí kábel Ano
Interconnect Ne