HT-Air Wireless

K dispozici je bezdrátové připojení a bezdrátové připojení REL. V návaznosti na Arrow ™ a Longbow ™ Wireless přináší HT-Air příslib a konektivitu kabelem připojených subwooferů REL s flexibilitou umístění a faktorem skvěle znějícího bezdrátového připojení.

 

Určeno pro řadu HT

 

Kompatibilní se všemi subwoofery REL včetně starších modelů (pouze Low Level nebo LFE).

BEZDRÁTOVÉ PŘIPOJENÍ REL PRO DOMÁCÍ KINA

Z Arrow ™ jsme odstranili High Level , abychom poskytli bezdrátový systém určený pro fanoušky domácího kina. Přestože je HT-Air ™ cenově dostupný, zachovává si naši filozofii zaměřenou na poskytování nulové komprese a maximální dynamiky. Mohutné, bohatě znějící basy, nikoli tenký a suchý zvuk, který poskytuje většina bezdrátových systémů.

 

Nulová komprese znamená, že na rozdíl od běžných bezdrátových zařízení založených na technologii Bluetooth vysílá REL v reálném čase, bez digitální komprese, která může signálu dodávat značné zpoždění. Když se pokusíte spojit s konvenčně zapojenými reprosoustavami, znamená to, že mnoho bezdrátových subwooferových systémů beznadějně pokulhává za reproduktory.

 

Svoboda: HT-Air poskytuje potřebnou svobodu k umístění vašeho HT přesně tam, kde ho potřebujete pro nejlepší výkon. Umožňuje také snadné umístění zadních nebo bočních prostorových kanálů, aniž byste museli vynaložit náklady na vlastní zapojení přidané do vaší sestavy.

 

Svoboda konečně znamená mít možnost umístit subwoofer řady HT tam, kde bude vypadat ve vašem kině co nejlépe. Pro mnohé je ideální výsledek mimo dohled.

 

Rychlé a jednoduché párování: Se všemi zkušenostmi, které má společnost REL při poskytování snadno použitelných subwooferů s nulovou kompresí, jsme zdokonalili jednoduché a rychlé párování našich bezdrátových zařízení. Modulu HT-Air trvá méně než 10 sekund, než začne pracovat, stačí zapojit vysílač i přijímač a stisknout párovací přepínače na zadním panelu a máte hotovo. Jednoduché.

Jednoduché připojení

LFE NEBO LOW LEVEL?

Získání špičkového zvuku domácího kina nemusí být komplikované. HT-Air ™ jsme navrhli tak, aby jej bylo možné snadno nastavit ve 3 jednoduchých krocích.

 

  1. Pomocí dodávaných napájecích zdrojů připojte vysílač a přijímač HT-Air ™.

 

  1. Dále připojte jeden zakončený RCA z výstupu subwooferu vašeho přijímače k vysílači HT-Air ™ a poté připojte přijímač HT-Air ke vstupu LFE na HT / 1205 nebo HT / 1003.

 

  1. Spárujte je a máte hotovo.

 

Je to tak jednoduché.

Rychlost

HT-Air je navržen tak, aby zanechal staromódní systémy založené na Bluetooth v prachu, latence doručení v rozsahu 16-20 milisekund. To umožňuje majitelům umístit své HT / 1205 a HT / 1003 tam, kde bude fungovat nejlépe, aniž by jste se museli uchýlit k nevzhledným kabelům rozhozeným po podlaze vašeho obývacího pokoje, a to vše při zachování superrychlého bezdrátového připojení.

Technická specifikace

Vstupy

Stereo RCA, LFE vstup – používán pouze vstup pro levý kanál

Vstupní impedance

XLR .1 / LFE

10 kΩ

Výkon vysílače

10 dBm

Dosah vysílače

10 m bez překážek

Napájení

5 V DC, konektor 5,5 mm

Spotřeba energie

600 mW

Rozměry

Vysílač

86 x 31,75 x 82,5 mm

Přijímač

86 x 31,75 x 82,5 mm

Barevné provedení

Černá

Příslušenství

Napájecí zdroj

ANO

Vysokoúrovňový kabel

N/A

Duální RCA kabel