LONGBOW WIRELESS

Představujeme LongBow ™, snadno použitelný bezdrátový systém s nulovou kompresí a ultravysokou kvalitou, který váš systém osvobodí od omezení v podobě konvenčních kabelů.

 

Je kompatibilní s modely No. 25, 212 / SE, S / 5 SHO, S / 3 SHO, Carbon Limited a Habitat1.

Není kompatibilní s G1 Mark II, S / 812, S / 510, Serie T / i nebo Serie HT.

Svoboda

BEZDRÁTOVÉ PŘIPOJENÍ LONGBOW ™

LongBow umožňuje bezdrátově odesílat velmi rychlé, nekomprimované basy ve stejné místnosti přibližně na vzdálenost 15m (závisí na rozmístění nábytku v místnosti). Konvenční bezdrátové systémy fungují tak, že výrazně komprimují zvuk, přenášejí komprimovaný digitální bitový tok vzduchem a poté jej rozšiřují zpět do „původní“ podoby. Výsledkem je znatelné zpoždění v rychlosti (inženýři toto zpoždění označují jako latenci) a nezajímavá kvalita, která často trpí nedostatkem „plnosti“. LongBow mění digitální tok signálu ze 16 bitů na 24 bitů a poté odesílá nekomprimovaný signál o vzorkovací frekvenci 48 kHz. Odstraněním komprese a následným upsamlingem za použití audiofilských A / D převodníků má za následek rychlé (obvykle až o 80 procent rychlejší, než tradiční systémy založené na Bluetooth nebo Wi-Fi), bohaté a přirozené basy.

Skutečný výkon

RYCHLÝ, NEKOMPRIMOVANÝ BASS

Naši inženýři se při vytváření nejlépe znějícího bezdrátového systému v branži opravdu nezastavili. Tým vyvinul LongBow pro přenos vysokoúrovňového signálu jakož i kanálu .1, takže kvalitu REL Theatre Reference lze udržet i při použití našeho bezdrátového systému. Tento přístup produkuje bohaté, přirozené a teplé basy ve stereo systémech, jakož i skvělou a dokonalou dynamiku v  systémech .1. Bezdrátově. Přepínání mezi hudbou a zvukem filmu nevyžaduje žádné přepínání vstupů, změnu nastavení subwooferu apod.

Dejte nám pět sekund

JEDNODUCHÉ PROPOJENÍ

Perfect Pair ™. Pro většinu lidí je hraní si s párováním počítačů frustrující, takže naši inženýři zadali našim technikům omezení párování pouze na dva jednoduché přepínače. Celková doba instalace? Asi za 10 sekund si můžete užít vysoce výkonné basy, osvobozené od limitujících kabelů. Vyzkoušejte modely REL vybavené LongBow u autorizovaného prodejce REL ve vašem okolí.

Technická specifikace

Vstupy

Vysokoúrovňový Neutrik Speakon, Nízkoúrovňový single phono, LFE single phono

Vstupní impedance

XLR .1 / LFE

10 kΩ

Síla bezdrátového signálu

11 dBm

Provozní rozsah

15 m, po cestě žádné překážky. 9 m s jedinou tenkou stěnou mezi vysílačem a přijímačem

Napájecí napětí

9 V DC, konektor 5,5 mm

Spotřeba energie

600 mW

Rozměry

Vysílač

N/A

Přijímač

152,4 x 50,8 x 165 mm

Barevné provedení

Černý klavírní lak

Příslušenství

Napájecí zdroj

ANO

Vysokoúrovňový kabel

2 m

Duální RCA kabel

NE