Vyrábíme subwoofery. To je vše. Nic jiného. Žádné rozptylování. Není nic, co by změnilo naše zaměření. Neděláme si iluzi, že můžeme být ve všem dobří. Žádné pokusy o dobytí celého světa. Děláme vše pro to, abychom prorazili v tom, co umíme.

Každý den přicházíme do práce ve snaze dosáhnout jediného záměru, produkovat co nejsyrovější, nejdokonalejší a nejčistší zvuk, abychom zachytili původní záměr umělce. Používáme ty nejkvalitnější materiály, aplikujeme ty nejnáročnější konstrukční požadavky. Myslíme o tomto problému holisticky. Pronásledujeme dokonalý zvukový zážitek s posedlostí, vášní a elánem.

Děláme to proto, že milujeme zvuk. Věříme, že zvuk dokáže lidmi pohnout víc než jakýkoli jiný smysl. Věříme, že díky integraci basů pomocí dokonalého subwooferu bude všechno ostatní lepší. V konečném důsledku získáváme velké uspokojení z toho, že se nám to daří dobře, když vytváříte něco výjimečné kvality a pak víte, že vás to bude inspirovat. Díky tomu je tvrdá práce a posedlost nad každým detailem hodna veškerého úsilí. To je naše odměna.