S/812

SERIA S

S / 812 posouvá koncepci středně velké ozvučnice REL k referenčním úrovním výkonu a činí tak stylem, krásou a ničivou silou. Poskytuje neuvěřitelné úrovně všestranného výkonu jak pro hudbu, tak pro filmový zvuk, dává zákazníkům chuť toho, co naše referenční modely nabízejí, a činí tak za zlomek ceny.

Kompletně nový S / 812

ROZBITÍ BARIÉR VÝKONU

U modelu S / 812 byly zkoumány všechny aspekty vnitřního fungování předchozí generace bez ohledu na jeho kritický a zákaznicky orientovaný úspěch. Znovu jsme přehodnotili požadavky na napájení, vylepšení měničů a speciálních filtrů a každý z nich vylepšili tak, abychom získali veškerý další možný výkon. To vše spolu s vylepšením kabinetu nezbytným pro to, aby se tyto aktualizace projevily čistě. Nejnovější řada S je důkazem triumfálního vývoje, který překonal všechna očekávání našeho designérského týmu.

Našim požadavkem byl mnohem silnější hluboký basový výstup mezi 19-35 Hz, s výrazně vylepšenou dynamikou domácího kina a ještě otevřenější a prostornější zvuková scéna, která prospívá hudbě i filmu. Podívali jsme se také na náš zesilovač NextGen5, naladěný na 800 wattů, s obrovskou rezervou výkonu, zadní části měniče jsme přidali lehký film z uhlíkových vláken, aby zvládl další výkon a vyvinuli dvě nové sady vlastních filtrů, abychom vytěžili maximum z brutální síly a prostornosti. Nakonec jsme model 812 vybavili možností skládat jednotlivé kusy do 4- nebo 6-ti jednotkových sestav, stejně jako naše referenční modely.

Neviditelně vylepšeno

BASOVÝ MOTOR S / 812

S / 812 vyžadoval upgrade své konstrukce reproduktoru ContinuousCast ™, aby mohl přežít své rozsáhlé aktualizace výkonu. Aby přežil 800 wattů a neuvěřitelně velké vychýlení membrány, přidali jsme ultra lehkou podložku z čistého uhlíkového vlákna. Přináší to dvě výhody; zesiluje a zpevňuje reproduktor a také eliminuje reverzi, přičemž zpětná vlna uvnitř ozvučnice nyní brání interferencím při vypouštění basů do místnosti. Výsledkem jsou přesnější a mnohem intenzivnější hluboké basy.

Na tom není nic pasivního

PASIVNÍ RADIÁTOR SUPERPROGRESSIVE ™

Naše jedinečně vyladěné pasivní radiátory používají speciální odpružení, nyní s dodatečným 8 mm lineárním posuvem, k produkci výkonu na rozdíl od konvenčních subwooferů. Náš nový pasivní měnič SuperProgressive ™ produkuje extrémně dlouhý zdvih, který umožňuje velmi hlasitý výstup při zachování proměnlivé tuhosti jeho odpružení. To umožňuje, aby se chovala jako uzavřená kompaktní 12 ” konstrukce při nízké hlasitosti a vysoce výkonná 14” konstrukce při svém limitu.

Varování: Výkonový zesilovač na steroidech

800 WATT A POČÍTÁNÍ

V 800 wattovém zesilovači NextGen5, vypůjčeném od našich referenčních modelů se vytváří obrovské zásoby energie a proudu. 45% nárůst výkonu (předchozí verze měla 500 wattů) je nutný k zajištění jak hlubokých výstupních úrovní potřebných pro moderní domácí kino, tak i k vytvoření nejhlubších basů v high-end 2-kanálovém systému. Toto zvýšení výkonu je dáno našim vývojem v hudební branži a vyžaduje použití zcela nového okruhu nazvaného PerfectFilter ™, který vyrovnává oba frekvenční extrémy.

PerfectFilter provádí dvě zdánlivě odlišné kvality; rozšiřuje silnou, rovnoměrnou odezvu extrémně nízkého konce basových frekvencí a současně otevírá vzdušnost a jemnost ve středních a vysokých frekvencích svého systému. Kromě toho jsme použili přizpůsobené filtry PureTheatre ™, abychom S / 812 mohli poskytnout ty nejúžasnější scénické efekty, jaké kdy klasický REL nabízel.

Vyskládané pro maximální výkon

V reálném světě basy disponují šířkou, hloubkou a výškou. Stohováním až tří jednotek na stranu (stereofonních nebo hlavních L-R reprosoustav domácího kina) se osvětlí správná perspektiva a výška zvukových událostí. Tímto se mění reprodukce z konvenčního stereo systému nebo domácího kina v plně rozměrný panoramatický poslech celé zvukové události. Recenzenti by měli být připraveni obdivovat proměnu hudby a filmu v opravdu plnohodnotnou prezentaci, kterou jedinečné REL Line Arrays umožňují.

Technická Specifikace

Barevné provedení Černý a bílý klavírní lak, 10 vrstev
Typ Dopředu vyzařující aktivní měnič, dolů vyzařující pasivní radiator
Rozměr a materiál aktivního měniče reproduktoru 12“ (300 mm) s velkou výchylkou, Continuous CastAlloy™ membrána, odlité chassis
Rozměr a materiál pasivního zářiče 12“ (300 mm), Carbon/Carbon plochá membrána, ocelové chassis
Nejnižší frekvenční odezva -6 dB při 19 Hz
Vstupní konektory Vysokoúrovňový Neutrik Speakon, Nízkoúrovňový stereo RCA, LFE RCA, LFE XLR
Výstupní konektory Vysokoúrovňový Neutrik Speakon, LFE RCA, LFE XLR
Výstupní výkon 800 W (RMS)
Typ zesilovače NextGen5 Třídy D
Bezdrátové připojení Ano – systém REL AirShip [požadováno]. Prodáváno samostatně.
 
SYSTÉM JIŠTĚNÍ:
Plně elektronický SET-SAFE Ano
Ochrana proti D.C. Ano
Ochrana proti zkratu výstupu Ano
Napájecí napětí 220-240 voltů, 110-120 voltů
Pojistka 5A se středním zpožděním pro napětí 220V; 9A se středním zpožděním pro napětí 120V
Rozměry (výška x šířka x hloubka  v mm) 430 x 455 x 514 mm
Hmotnost 34kg
 
PŘÍSLUŠENSTVÍ:
Neutrik speakon Ano (10 metrů)
Napájecí kábel Ano
Interconnect