Tzero

SERIA T

Tzero MKIII je jako každý opravdový REL, jen menší. Obohacuje i skromné systémy výkonem a přirozenými basy tím, že přináší plnou sadu vysoce kvalitní konektivity REL spolu se zcela novým hliníkovým košem, který poskytuje měniči mnohem větší tuhost pro úder a výkonným a spolehlivým zesilovačem třídy D, to vše v atraktivní ceně a velikosti. Ideální pro apartmány, byty, studovny, kdekoli je omezený prostor.

Miniaturizovaný zázrak

100% REL, JEN MENŠÍ

Tzero je v mnoha ohledech tím nejnáročnějším projektem, který jsme kdy realizovali. Nikdy předtím jsme totiž nedodávali tak mnoho za tak málo. 5 vrstev laku si můžete zvolit v černém nebo bílém vysokém lesku, stejně jako u všech modelů řady T, zesilovač NextGen třídy D, vysokoúrovňové vstupy, oddělené vstupy pro kanál .1/LFE s vlastním ovládáním hlasitosti, abyste dosáhli dokonalé úrovně hudební scény, aniž byste museli závodit s nastavením nebo hledáním dálkového ovladače.

Klenotem modelu MKIII je nový měnič s hliníkovým košem, robustní 6,5 ”jednotka s výjimečným výkonem a nízkým rozšířením basů pro svou velikost. Ačkoli Tzero nebude hrát ve středních nebo velkých místnostech dostatečně tvrdě, vyrábíme spoustu větších modelů, které zvládnou tento úkol, Tzero MKIII však zůstává miniaturním zázrakem.

Zmenšen pro jednodušší život

KOMPAKTNÍ VÝKON A VYTŘÍBENOST

Ve společnosti REL začíná design každého modelu definováním a návrhem nejlepšího basového pohonu pro danou aplikaci. Díky novému 6,5” měniči s velkým vychýlením a hliníkovým košem je MKIII výkonný a artikulovaný a přináší překvapivě hluboké basy. Je schopen bez námahy vyplnit menší prostory. Máte mnohem větší prostor? Podívejte se na jeden z našich větších modelů, je z čeho vybírat.

Mimořádný výkon

BASS PŘES JEHO VELIKOST

Ve společnosti REL začíná každý čistý list s designem nového modelu definováním a návrhem nejlepšího basového pohonu pro danou aplikaci. Zatímco 6,5” měnič s velkým vychýlením je k dnešnímu dni náš nejmenší, nemějte pochyb o tom, že je dostatečně výkonný a artikulovaný, schopný bez námahy zaplnit středně velké místnosti. Máte mnohem větší prostor? Použijte jej pro nenápadnou a prostornou prezentaci hudby a filmového zvuku.

Mozek a Svaly

SPRÁVNÝ VÝKON A KONTROLA

Ačkoli je Tzero MKIII základním modelem REL, neznamená to, že se nemůže dostat vysoko nad svou váhovou třídu. 100 vysokonapěťových wattů zesilovače NextGen Class D znamená, že drží hlavu vysoko a je schopen poskytovat uspokojivý výkon po mnoho let. Nabízíme stejné vysoce kvalitní vstupní filtry, crossovery a omezovače jako naše větší modely. Tzero MKII obsahuje kompletní sadu konektivity REL, sadu rychlých filtrů s 8ms zpožděním a náš známý vysokoúrovňový vstup, stejně jako samostatný vstup .1 / LFE s vlastním ovládáním úrovně a pohotovostním obvodem, který spolehlivě ožívá i při velmi nízkých úrovních.

Technická Specifikace

Barevné provedení Černý a bílý vysoký lesk, 5 vrstev
Typ Uzavřená ozvučnice, dolů vyzařující aktivní měnič
Rozměr a materiál aktivního měniče reproduktoru 6,5“ (165 mm) s velkou výchylkou, ocelové chassis
Rozměr a materiál pasivního zářiče N/A
Nejnižší frekvenční odezva -6 dB při 37 Hz
Vstupní konektory Vysokoúrovňový Neutrik Speakon, Nízkoúrovňový single RCA, LFE RCA
Výstupní konektory N/A
Výstupní výkon 100 W (RMS)
Typ zesilovače NextGen Třídy D
Bezdrátové připojení N/A
 
SYSTÉM JIŠTĚNÍ:
Plně elektronický SET-SAFE Ano
Ochrana proti D.C. Ano
Ochrana proti zkratu výstupu Ano
Napájecí napětí 100-240 voltů
Pojistka 2,00 A se středním zpožděním
Rozměry (výška x šířka x hloubka  v mm) 216 x 241 x 260 mm
Hmotnost 6,8kg
 
PŘÍSLUŠENSTVÍ:
Neutrik speakon Ano (10 metrů)
Napájecí kábel Ano
Interconnect