HT/1003

SERIA HT

Když není ani prostor, ani potřeba vyššího výstupního výkonu většího modelu HT. HT / 1003 pracuje stejně jako jeho působivý větší kamarád a výkon zmenší jen o málo. 10palcový vysoce výkonný měnič s vylkým vychýlením s 300 W zesilovačem znamená, že má dostatek energie. Tato jednotka je určena především pro vysoce výkonné aplikace domácího kina, pohlcující herní sestavy a je také vhodná pro aktivní reproduktory. Zmenšený design, vysoký výkon.

Kompaktní síla a úder

PŘÍSTUPNÉ DIVADLO

Naše řada HT zaměřená na domácí kino je navržena speciálně tak, aby odpovídala na výzvu cenově dostupných a vysoce dynamických subwooferů napájených z čistého domácího kina v hezkém, kompaktním balení, které usnadňuje umístění několika z nich do většiny bytových prostor. HT / 1003 kombinuje lehký moderní 10 ”měnič CarbonGlas ™ (250 mm) spojený s výkonným 300W zesilovačem třídy D, který vytváří překvapivou dynamiku. Interně jsme navrhli speciálně upravené vstupní filtry domácího kina, které produkují extrémně ploché basy

Podařilo se nám vytvořit nejhlasitější, relativně kompaktní a cenově dostupnou 10 ” konstrukci subwooferu čistě pro účely domácího kina. Kritici se již připravují na recenze. HT / 1003 je navržen tak, aby vám při budování systému domácího kina poskytl (doslova) nejlepší úder, který zahrnuje: štíhlé rozměry ozvučnice s atraktivním, ale účelným zrnitým černým hliníkovým vzhledem, zakončeným krásně leštěnou deskou o tloušťce 12 mm, která slouží k tlumení vibrací na kritickém horním povrchu skříně.

Pro stávající majitele REL, kteří si již užívají naše subwoofery řady Reference, S a T/i určené pro 2kanálové systémy a domácí kino, je HT / 1003 navržen tak, aby doplnil výstup jejich systému .1 / LFE o ještě vyšší výkon a přidal další hloubku speciálním efektům poskytujícím skutečný zážitek z domácího kina. Pokud vlastníte REL a chcete, aby divadlo bylo divoce dramatické, přidejte HT (nebo několik).

Záměr se povedl

PRO SPECIÁLNÍ EFEKTY

HT / 1003 přináší drsný, upřímný a účelový vzhled navržený tak, aby sdělil své jediné poslání; extrémně vysoký výkon domácího kina za výhodnou cenu. Šířka ozvučnice je minimalizována, což snižuje vizuální masu, zatímco hloubka je maximalizována tak, aby vytvářela co nejhlubší basy. Vybrali jsme houževnatý, vysoce kvalitní, vodorovně orientovaný kompozit, který obaluje celou skříň. Snadná manipulace, snadné čištění. Horní povrch je však krásně dokončen v 5 vrstvách ručně nanášeného laku, což vytváří vizuální přitažlivost, pro kterou jsme již známí.

 

Rychlost & Zvuk

DESETI PALCOVÝ MĚNIČ Z UHLÍKOVÝCH VLÁKEN

V případě kina je velikost a výkon mnohem důležitější než u univerzálních subwooferů. Společnost REL proto použila u modelu HT / 1003 kompozitní 10 palcový reproduktor CarbonGlas ™ a 300 wattovým zesilovačem, který si snadno poradí s jakýmkoli systémem. Zatímco mnoho konkurentů používá relativně pomalé, těžké membrány, HT / 1003 používá na 60% povrchu měničů pevné a tuhé uhlíkové vlákno se skleněným vláknem. Přirozeně používáme vysoce kvalitní přírodní butylové povrchy, protože zůstávají měkké a poddajné po celá desetiletí – něco, co majitelé subwooferů REL očekávali. Věříme, že nový 10 ” měnič CarbonGlas nastavuje nový standard pro cenově dostupné a vysoce výkonné reproduktory pro domácí kino.

Inteligentní napájení

ÚDER SVÉ TŘÍDĚ

300 W: Dosažení našeho cíle, kterým je mimořádně vysoký výkon zvukové scény ve velkém měřítku a v tak kompaktní podobě, vyžaduje speciální zesilovač. 300 W znamená, že měnič nikdy nebude hladovět po energii zajišťující vysoký výkon, dodávaný bez námahy v dlouhodobě spolehlivém subwooferu. V rámci vstupního filtru HT / 1003, jsme navrhli specifické inverzní filtrování, které umožňuje našemu měniči CarbonGlas vychýlit se mnohem hlouběji než je tomu u běžných subwooferů.

HT-Air ™

KOMPATIBILNÍ BEZDRÁTOVÁ NULOVÁ KOMPRESE

Existuje bezdrátové připojení a bezdrátové připojení REL. Jsme známí tím, že máme ty nejlepší bezdrátové systémy ve světě audio komponentů. Ačkoli je HT-Air ™ cenově dostupný, zachovává naši firemní fixaci na nulovou kompresi a maximální dynamiku. HT-Air je navržen tak, aby zanechal staré systémy založené na Bluetooth v prachu, latenci doručení v rozsahu 16-20 milisekund. To umožňuje majitelům umístit svůj model HT všude tam, kde vám nejlépe vyhovuje, aniž by jste se museli uchýlit k nevzhledným kabelům rozházeným po podlaze vašeho obývacího pokoje.

Technická Specifikace

Barevné provedení Černý Vinyl
Typ Uzavřená ozvučnice, reproduktor vyzařující dopředu
Rozměr a materiál aktivního měniče reproduktoru 10 “(250 mm) membrána vyztužená skleněnými vlákny, obrácený kryt proti prachu, ocelové chassis.
Rozměr a materiál pasivního zářiče N/A
Nejnižší frekvenční odezva -6 dB při 24 Hz
Vstupní konektory Nízkoúrovňový stereo vstup  RCA, LFE RCA
Výstupní konektory Nízkoúrovňový stereo vstup  RCA, LFE RCA
Výstupní výkon 300 W (RMS)
Typ zesilovače NextGen5 Třídy D
Bezdrátové připojení HT Air Wireless (volitelný), integrovaný čip s nulovou kompresí
 
SYSTÉM JIŠTĚNÍ:
Plně elektronický SET-SAFE Ano
Ochrana proti D.C. Ano
Ochrana proti zkratu výstupu Ano
Napájecí napětí 220-240 voltů, 110-120 voltů
Pojistka 6,3A se středním zpožděním pro napětí 230V nebo 115V
Rozměry (výška x šířka x hloubka  v mm) 318 x 347 x 351 mm
Hmotnost 15,1kg
 
PŘÍSLUŠENSTVÍ:
Neutrik speakon N/A
Napájecí kábel Ano
Interconnect Ne